پیکر هشتمین شهید مدافع سلامت گلستان به خاک سپرده شد

 پیکر هشتمین شهید مدافع سلامت گلستان به خاک سپرده شد

پیکر فاطمه‌‍‌السادات میردیلمی هشتمین شهید مدافع سلامت استان گلستان امروز سه‌شنبه با حضور جمعی از مردم و مسوولان و کادر درمان بیمارستان پنج آذر گرگان تشییع و در امامزاده عبدالله این شهر به خاک سپرده شد. پیکر شهیده میردیلمی که شب گذشته همزمان با روز پزشک به علت درگیری با ویروس کرونا جان خود را از دست داده بود در جوار تعدادی از هفت مدافع سلامت گلستان در امامزاده عبدالله گرگان به خاک سپرده شد. وی ۲۳ سال سابقه خدمت در مجموعه کادر بهداشت و درمان را داشته و آخرین مسوولیت وی حضور در بخش پرستاری بیمارستان پنج آذر گرگان بود. پیش از این دکتر عبدالله عباسی، حسن نظری، خوجم بردی چرکزی، دکتر عسگری مصدق، فغان کیا و بی بی رحیمه یلقی، اسماعیل ممشلی به عنوان شهدای مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی گلستان، با ابتلا به کرونا جان خود را تقدیم سلامت عمومی کردند. گلستان در حال حاضر هزار و ۷۲۱ فرد مبتلا به کرونا دارد که در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان بستری بوده و ۲۲۹ نفر از آنان در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. حال ۸۹ نفر از بیماران کرونایی بستری در بخش مراقبت‌های ویژه گلستان وخیم است.

پیکر فاطمه‌‍‌السادات میردیلمی هشتمین شهید مدافع سلامت استان گلستان امروز سه‌شنبه با حضور جمعی از مردم و مسوولان و کادر درمان بیمارستان پنج آذر گرگان تشییع و در امامزاده عبدالله این شهر به خاک سپرده شد.

پیکر شهیده میردیلمی که شب گذشته همزمان با روز پزشک به علت درگیری با ویروس کرونا جان خود را از دست داده بود در جوار تعدادی از هفت مدافع سلامت گلستان در امامزاده عبدالله گرگان به خاک سپرده شد.

وی ۲۳ سال سابقه خدمت در مجموعه کادر بهداشت و درمان را داشته و آخرین مسوولیت وی حضور در بخش پرستاری بیمارستان پنج آذر گرگان بود.

پیش از این دکتر عبدالله عباسی، حسن نظری، خوجم بردی چرکزی، دکتر عسگری مصدق، فغان کیا و بی بی رحیمه یلقی، اسماعیل ممشلی به عنوان شهدای مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی گلستان، با ابتلا به کرونا جان خود را تقدیم سلامت عمومی کردند.

گلستان در حال حاضر هزار و ۷۲۱ فرد مبتلا به کرونا دارد که در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان بستری بوده و ۲۲۹ نفر از آنان در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

حال ۸۹ نفر از بیماران کرونایی بستری در بخش مراقبت‌های ویژه گلستان وخیم است.

گلستان با داشتن ۱۴ شهرستان دارای یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر جمعیت است و قریب به ۱۴ هزار نفر در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان این استان مشغول فعالیت هستند.

کلمات کلیدی
سعید  مهاجرنیا
تهیه کننده:

سعید مهاجرنیا

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *