اوقات شرعی
اطلاعیه
پیوندها

 

 

اخبار > معاون وزیر بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی گلستان بازدید کرد
 


شماره خبر :٥٥٩١٣٠ تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨ ا ٠٨:١٣
معاون وزیر بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی گلستان بازدید کرد
معاون وزیر بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی گلستان بازدید کرد
دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت و هیات همراه در سفری یک روزه از دانشگاه علوم پزشکی گلستان بازدید کردند. معاون وزیر بهداشت، در سفر یک روزه خود به مناسبت آغاز سال تحصیلی جهت شرکت در همایش و جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گلستان حضور پیدا کردند و در جمع حاضرین به ارائه سخنرانی پرداخت.

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت و هیات همراه در سفری یک روزه از دانشگاه علوم پزشکی گلستان بازدید کردند.
معاون وزیر بهداشت، در سفر یک روزه خود به مناسبت آغاز سال تحصیلی جهت شرکت در همایش و جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گلستان حضور پیدا کردند و در جمع حاضرین به ارائه سخنرانی پرداخت.
معاون وزیر بهداشت، ضمن شرکت در شورای فرهنگی این دانشگاه، با رئیس،  معاون فرهنگی و دانشجویی و و دیگر مسؤولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گلستان دیدار کردند و ضمن شنیدن گزارش عملکرد این معاونت در حوزه‌های مختلف فرهنگی، صنفی، رفاهی، آموزشی و... از نزدیک با مسائل و مشکلات دانشگاه آشنا شدند.
جلسه رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با دبیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف ونهی از منکر دانشگاه و جلسه با اعضای ستاد مرکزی کانون قرآن و عترت و کانون‌های مذهبی  از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه معاون وزیر بهداشت و هیات همراه به استان گلستان است.
دیدار با کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، افتتاح و بازدید غرفه‌های دانشجویی، بازدید از خوابگاه‌ها و سلف سرویس دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان و دیدار با نمایندگان نهادهای دانشجویی دانشگاه از دیگر برنامه‌های این سفر است.
در این سفردکتر فاضل ریاست دانشگاه ، حاج آقا حسینی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه و دیگر معاونین ایشان را همراهی می کردند.
همچنین با حضور معاون وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و ریاست دانشگاه و هئیت همراه مزار شهداء گمنام دانشگاه عطر افشانی شد.

 


خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 989 | بازدید امروز : 11 | کل بازدید : 11040 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0.61